ورود به سایت
نام کاربری (شماره موبایل):
ورود | عضویت
  • 1انتخاب کنسرت
  • 2انتخاب بلیط
  • 3 پرداخت
  • 4 کد سفارش
لطفا کنسرت مورد نظر خود را انتخاب کنید:
کنسرت شماره (11): کنسرت ازمیر اکنون فعال!
توضیحات :
- همه ورودی ها با تهیه ی بلیط، پذیرایی شام بصورت غذای گرم به انتخاب مهمانان بهمراه سالاد و شیرینی و میوه های فصل و 6 نوع مزه و نوشیدنی در اختیارشان می باشد.
کنسرت شماره (10): کنسرت باکو غیرفعال
توضیحات :
- کنسرت در مرکز همایش های شهر باکو برگزار خواهد شد. مهمانانی که گواهی واکسن کووید-19 ندارند، اجازه حضور در این رویداد را ندارند و بلیط های خریداری شده قابل برگشت نیستند! فقط افراد بالای 6 سال با تهیه ی بلیط حق شرکت در این رویداد را خواهد داشت.
نمایندگی رسمی دفتر ماهسون کرمزیگول در ایران مجری انحصاری فروش بلیط های کنسرت ماهسون کرمزیگول آماده خدمت رسانی به هموطنان ایرانی داخل و خارج از کشور جهت شرکت در کنسرت های ماهسون کرمزیگول می باشد. لطفا جهت سفارش بلیط کنسرت، در ساعات کاری (9:30 الی 15:00 به وقت ایران) روزهای دوشنبه تا جمعه اقدام نمایید.
با توجه به نوسانات قیمت ارز و نرخ انتقال و معاملات ارزی، قیمت بلیط ها به صورت روزانه متغیر می باشد و تمامی پرداخت ها به صورت ریالی و از طریق درگاه امن عضو شتاب پرداخت می شود.
تمامی بلیط ها مطابق با نام لاتین پاسپورت متقاضیان صادر می شود و پس از خرید بلیط، امکان استرداد یا تعویض آن وجود ندارد و قابل انتقال به غیر نمی باشد.
تمامی هزینه های تبدیل ارز و هزینه های انتقال ارز و معاملات ارزی و صرافی و مالیات بین الملل در قیمت فروش بلیط از ایران لحاظ شده است و بصورت قیمت تمام شده قابل مشاهده می باشد.
از آنجایی بلیط های کنسرت بصورت کد یکتا می باشد و مجوز ورود شما به سالن می باشد، بنابراین در صورت وارد کردن اطلاعات اشتباه شامل شماره تلفن همراه و یا ایمیل و نام و نام خانوادگی، هرگونه مسئولیت ناشی از آن بعهده ی خود متقاضی می باشد و مسئولیت آن از عهده ی این مجموعه ساقط می باشد.
از آنجایی که این مجموعه صرفا (مجری فروش بلیط) کنسرت ماهسون کرمزیگول می باشد و (مجری برگزاری کنسرت) بعهده سازمانهای دیگر می باشد بنابراین هرگونه کنسلی یا تغییر در برگزاری مراسم در حیطه اختیارات این مجموعه نمی باشد و هرگونه مسئولیت ناشی از آن بعهده خود برگزار کننده کنسرت می باشد. بنابراین شما با اخذ بلیط می پذیرید که در صورت هر گونه کنسلی و ... مسئولیت ناشی از آن و استرداد هزینه بلیط از عهده این مجموعه ساقط می باشد.
بلیط کنسرت ماهسون کرمزیگول
لطفا توجه داشته باشید پس از پرداخت سفارش، بلیط کنسرت حداکثر ظرف 24 ساعت از طریق sms و email برای متقاضیان محترم ارسال می گردد.
چنانچه بلیط کنسرت بصورت فیزیکی باشد، فایل pdf بلیط حتما ارسال خواهد گردید.
در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص خرید بلیط می توانید پیام خود را از طریق واتساپ با شماره 9361357002 (98+) ارسال نمایید.
در راستای رفاه حال علاقه مندان شرکت کننده در کنسرت ماهسون کرمزیگول، کلیه ی خدمات مسافرتی شامل رزرواسیون هتل، پرواز رفت و برگشت، اجاره ویلا و سوئیت شخصی، کرایه اتومبیل و غیره توسط شرکت ذیربط ارائه می گردد. لطفا جهت بهره مندی از خدمات به شماره 9361357002 (98+) پیام ارسال فرمایید.
تمامی قیمت ها بر اساس نرخ ارز قابل تغییر می باشد.


جایگاه 1: 80000000 ریال

جایگاه 2: 120000000 ریال

جایگاه 3: 150000000 ریال

جایگاه وی آی پی: 220000000 ریال

Bahçelerarası, Haydar Aliyev Blv. No: 6/1, 35330 Balçova/İzmir, Türkiyeتاریخ برگزاری: 1 اردیبهشت 1402
زمان بازگشایی درب سالن: ساعت 20:45 به وقت ایران
همه ورودی ها با تهیه ی بلیط، پذیرایی شام بصورت غذای گرم به انتخاب مهمانان بهمراه سالاد و شیرینی و میوه های فصل و 6 نوع مزه و نوشیدنی در اختیارشان می باشد.
دفتر (ایران): تهران، کارون شمالی، خیابان جیحون، خیابان طوس، طبقه دوم، واحد 5
واتساپ: 9361357002 (98+)
دفتر (ترکیه) : استانبول، بشیکتاش
تماس: (90+)
واتساپ: (90+)