ورود به سایت
نام کاربری (شماره موبایل):
ورود | عضویت

 شرکت تولید کننده موسیقی Gen Music تقریبا 16 سال است که در حال ایجاد و توسعه صداها است. از سال 2004 آقای یلدیرای گورگن و تیمش برای ایجاد موسیقی متن، آهنگ های رادیویی و تلویزیونی، صداهای تبلیغاتی و آلبوم ها تلاش می کنند. به خصوص در بخش سینما شرکت Gen Music دستاوردها و موفقیت های بسیاری دارد. فیلم هایی که در سینمای ترکیه و اروپا به موفقیت های زیادی رسیده اند، با موسیقی متن فیلم  شرکت Gen Music جای خود را در پرده های سینمایی بزرگ گرفتند. برخی از این شاهکارها؛ پنج مناره در نیویورک، خورشید را دیدم و سازماندهی اسلر می باشد. شرکت Gen Music از دهه 90 با تولید آلبوم، سهم بسزایی در موسیقی ترکیه داشته است. شعار تبلیغاتی این شرکت عبارت است از: ما با خلاقیت و شور و شوق خود، مسیر شغلی بسیاری از هنرمندان را لمس کردیم.

همانطور که اشاره شد عمده فعالیت این شرکت در حوزه تولید موسیقی می باشد. مدیریت این شرکت بعهده ی یلدیران گورگن می باشد. وی یکی از نوابغ موسیقی در دنیاست و همچنین از سالهای اولیه خوانندگی ماهسون کرمزیگول بعنوان رهبر موسیقی گروه ماهسون فعالیت های قابل قبولی انجام داده است.

یلدیرای گورگن در سال 1969 در منطقه ای به نام (کنیا ایلگان) در آناتولی ترکیه متولد شد. وی به همراه خانواده به استرالیا رفت و پس از اتمام تحصیلات موسیقی در کنسرسیوم موسیقی نیو ساوت ولز، وی به ترکیه بازگشت. او با آموختن آموزش موسیقی غربی خود با موسیقی آناتولی، سبک جدیدی را ایجاد کرد و خیلی زود به عنوان سازنده شهرت یافت. یلدیرای گورگن در تربیت بسیاری از نوازندگانی که جزو اولین سازنده هایی بودند که از فناوری رایانه در موسیقی استفاده می کردند سهیم است. وی تاکنون تنظیم کننده حدود 300 آلبوم بوده و آلبوم های زیادی را به عنوان سازنده امضا کرده است. او رهبر ارکستر برخی از این آثار بود. او شرکت خود Gen Music را در سال 2004 تأسیس کرد و آلبوم ها ، فیلم ها و موسیقی بازی بی شماری را با تیم خودش تهیه کرد.

اعضای این شرکت عبارتند از: یلدیرای گورگن، آلتان کایا، دنیز اردوغان، گورکان کومورچو، لونت آیدوغان، سونای آکچن.

خدمات این شرکت: 1- ایجاد موسیقی متن فیلم برای بخش سینما و تلویزیون 2 - ایجاد صداهای خاص برای تبلیغات رادیو و تلویزیون موسوم به صدای جینگل 3 - ایجاد اهنگ ها، تنظیمات و آلبوم های موسیقی است. این شرکت همچنین برای تولید صداهای خلاق چشم انداز بسیار وسیعی دارد.

این شرکت محیط ضبط سفارشی را برای مشتریان خود مهیا کرده است. به همین دلیل از آخرین فناوری های سیستم های صوتی در استدیوی خود بهره می برد. 


194 بازدید
  |     |     |     |  
برای ارسال نظر باید عضویت داشته باشید.
دفتر (ایران): تهران، کارون شمالی، خیابان جیحون، خیابان طوس، طبقه دوم، واحد 5
واتساپ: 9361357002 (98+)
دفتر (ترکیه) : استانبول، بشیکتاش
تماس: (90+)
واتساپ: (90+)