ورود به سایت
نام کاربری (شماره موبایل):
ورود | عضویت
یکشنبه 14 آذر 1400    |    ساعت 10:10    |   
مصاحبه اختصاصی با شریف کایران 2022
از رسانه های ایران تشکر میکنم. نسبت به ایران کنجکاوم و دوست دارم به ایران بیام
خلاصه مطلب: انشالله به زودی به ایران میاییم. من موسبقی ایرانی را خیلی دوست دارم، آلات موسیقی ایرانی، تنطیم اهنگ ها و خواننده های ایرانیی را دوست دارم و بعد از این من هم کار هنرمندان ایرانی را از نزدیک دنبال خواهم کرد.
سلام. شریف کایران هستم میشه گفت من مرد موسیقی هستم، در ترکیه به تولید موسیقی مشغولم. منظورم از گفتن اینکه مرد موسیقی ام این هست که من به تمام شاخه های موسیقی از جمله: شاعری، اهنگسازی، خوانندگی، تنظیم اهنگ، کارگردانی... میپردازم و در عین حال موسس شرکت شریف کایران هم هستم.
از اینجا به مردم ایران سلام میکنم و به رسانه ی ایران، سلام و احترامات خودم را میرسانم این اواخر از کارهایی که کردم تقدیر کردند به همین خاطر از رسانه های ایران تشکر میکنم.
اکنون سالهاست که کار موسیقی انجام میدهیم .از سال۱۹۹۸‌ در کار تولید موسیقی هستم در منطقه اون کاپانی استانبول به عنوان آهنگساز و شاعر آثارم منتشر شده و تا حال هم منتشر میشود.
در سال ۲۰۰۴ اولین البومم منتشر شد و با تعداد زیادی از هنرمندان همصدایی داشتم. بسیاری از هنرمندان اشعارم را خوانده اند و از سال۲۰۱۴ به عنوان شرکت شریف کایران از بسیاری از هنرمندان خدمت و حمایت کردیم.اگر بخواهیم نام این هنرمندان ارزشمند را ذکر کنیم، ماهسون کرمزیگول، علیشان، عزت یلدیزهان، جیلان، سحر دیلووان، نوری ار تورک،اویگار دوآنای، گوکهان دوآنای و خدا رحمت کنه صیفی دوآنای، اذر بلبل، دیلبرآی، نور آی حافیف تاش،...و اوزگور کایلان، دریا جان، نوین دوآنای....و خلاصه با صدها هنرمند کار کردیم و صدها اثر پخش شد و در حال حاضر هم در کشورمان در حال پخش است و خودم شخصا به عنوان خواننده ۸البوم دارم، آلبوم جدیدم ماه گذشته منتشر شد از البوم جدیدم سه کلیپ در حال پخش است.
از رسانه ی ایران تشکر میکنم. نسبت به ایران کنجکاوم دوست دارم به ایران بیام دوست دارم تهران و تبریز را ببینم و خیلی شهرهای دیگه مثل مهاباد را هم دوست دارم ببینم، بگردم و از نزدیک ببینم و با طرفداران و دوستدارانمون در کنسزت دیدار کنم. رسانه ها همچنین مردم ایران را دوست دارم امیدوارم به خواسته های دلتان برسید.
انشالله به زودی در ایران دیدار میکنیم شاید هم با یک هنرمند ایرانی هم صدایی کردیم. شاید هم یک هنر مند ایرانی از اثار من میخواند و همینطور این را بگویم که موسبقی ایرانی را خیلی دوست دارم، آلات موسیقی ایرانی، تنطیم اهنگ ها و خواننده های ایرانیی را دوست دارم از خواننده های ایرانی افراد کمی را میشناسم اما موسیقی ایرانو خیلی دوست دارم و میپسندم بعد از این من هم کار هنرمندان ایرانی را از نزدیک دنبال خواهم کرد.

از همگی تشکر میکنم با احترام و عشق شریف کایران

0 نظر    |    4753 بازدید
مدیر سایت
  |     |     |     |  
برای ارسال نظر باید عضویت داشته باشید.
مصاحبه اختصاصی با یلدیرای گورگن 2022
میخواهم برای کنسرت ماهسون به ایران سفر کنم
گفتگوی صمیمی با یلدیرای گورگن، رهبر ارکستر موسیقی ماهسون کرمزیگول
مصاحبه اختصاصی با شریف کایران 2022
از رسانه های ایران تشکر میکنم. نسبت به ایران کنجکاوم و دوست دارم به ایران بیام
انشالله به زودی به ایران میاییم. من موسبقی ایرانی را خیلی دوست دارم، آلات موسیقی ایرانی، تنطیم اهنگ ها و خواننده های ایرانیی را دوست دارم و بعد از این من هم کار هنرمندان ایرانی را از نزدیک دنبال خواهم کرد.
دفتر (ایران): تهران، کارون شمالی، خیابان جیحون، واحد 5
واتساپ: 9361357002 (98+)
دفتر (ترکیه): استانبول، محله بشیکتاش، خیابان لونت
واتساپ: 5324453470 (90+)