ورود به سایت
نام کاربری (شماره موبایل):
ورود | عضویت
چهارشنبه 19 آذر 1399    |    ساعت 13:31    |   
گزارشی از تماس تصویری با الیف آلکان
الیف یکی از طرفداران من هست. امروز میخوایم اون رو سورپرایز کنیم.
خلاصه مطلب: این لحظه های احساسی رو که تجربه کردم امروز قبلا نیز بارها تجربه کردم دوست داشتن یک هنرمند و تعقیب کردن کارها وآثارهایش یک حس متفاوتی هست.
الیف الکان دختر مهربانی که ساکن استان سیواس ترکیه و در سن ۴ ماهگی، در اثر خطای پزشکی و تزریق پنی سیلین متاسفانه فلج شد و در سال 2003 مادرش و سال 2015 پدرش را از دست داد و اکنون با دو خواهر و برادر خود زندگی می کند. وی تمام دنیایش را در خواندن کتاب خلاصه کرده و تنها ارزویش از کودکی تا امروز دیدار با من هست و از کودکی طرفدار من بوده. میخواییم الیف را سورپرایز کنیم. الیف با دیدن من شادی و هیجان زیادی را تجربه کرد و به آرزوی خودش رسید. تمام کتاب های او را خواهم خرید.
- الیف: من تو رو دیدم. به آرزوم رسیدم و چیز دیگه ای نمیخوام.

زمانیکه به استان سیواس بیام حتما به ملاقات حضوری تو میام. اگر تو رو زودتر شناخته بودم برای بازی در فیلم معجزه از تو دعوت می کردم. من از آشنایی تو خیلی خوشحالم. هر وقت خواستید می تونید با من تماس بگیرید. به زودی آلبومی منتشر می کنم. من روی صحنه میرم. حدس می زنم اگر به کنسرت به سیواس بیام ، شما در ردیف اول با خانواده خود منو تماشا خواهید کرد. به چشمانت نگاه می کنم ، با نگاه کردنت موسیقی می خوانم.
- الیف:این فیلم کلا در مورد من حرف می زنه و دقیقاً با منه. الان نمی توانم صحبت کنم. الان خیلی هیجان زده هستم. من الان خیلی خوشحالم و شما منو خوشحال کردی.

کدام ترانه را دوست داری برای تو بخوانم؟
- الیف: بو سودا بیتمز (این عشق از بین نمی رود)

در آخر ترانه ی محبوب الیف رو میخونم. خیلی احساساتی شدم و الیف یک انسان به خصوص بود و از بابت ترتیب دادن این آشنایی از دست اندرکاران تشکر میکنم سالهایی که به صحنه میرفتم از این تیپ آشنایی ها با اینجور افراد بخصوص زیاد اتفاق میافتاد. این لحظه ها از یادها نمیروند این لحظه های احساسی رو که تجربه کردم امروز قبلا نیز بارها تجربه کردم دوست داشتن یک هنرمند و تعقیب کردن کارها وآثارهایش یک حس متفاوتی هست در اصل تفاوت سینما و موزیک نیز همین هست با اینکه من هم یک موزیسین و هم یک کارگردانم ولی موزیک در این زمینه ها موثرترهست هر چند سینما ماندگارتر هست ولی موزیک چیزهای متفاوت تری به انسان می آموزد . بسیار متاثر شدم آنچه که باعث شده تا الیف من رو دوست داشته باشد را میدانم . موزیک هایی رو که به وقتش کار کرده بودم و بعدش سینما به این جور مسائل پرداخته بودم مخصوصا فیلم معجزه که واقعا حس میکنم چه جور الیف رو تحت تاثیر قرار داده و اونها از فرشته ی سفید شروع شده تا معجزه ، خیلی چیزها یاد گرفتن و در اصل ساخته شدن همه ی این فیلم ها دلایل خودشون رو که فکر میکنم علتهاش دارن مشخص میشن ، زیرا مثل الیف هزاران انسان وجود دارد که با بقیه هنرمندان اون حس ها رو تجربه میکنن. الیف مخصوصا که یک انسان به خصوص بود و البته در نظر من هیچ یک از این انسان ها معیوب نیستند و یک بار دیگر از شماها تشکر میکنم به خاطر ترتیب دادن این آشنایی.
- الیف: دستانم مثل یخ سرد شده و یک چیز شگفت انگیز هست چون بزرگترین خیال من بود و همین دیدار برایم کافی بود و به دعوت ماهسون رفتن به کنسرت رو آرزو میکنم.

0 نظر    |    4812 بازدید
مدیر سایت
  |     |     |     |  
برای ارسال نظر باید عضویت داشته باشید.
مصاحبه اختصاصی با یلدیرای گورگن 2022
میخواهم برای کنسرت ماهسون به ایران سفر کنم
گفتگوی صمیمی با یلدیرای گورگن، رهبر ارکستر موسیقی ماهسون کرمزیگول
مصاحبه اختصاصی با شریف کایران 2022
از رسانه های ایران تشکر میکنم. نسبت به ایران کنجکاوم و دوست دارم به ایران بیام
انشالله به زودی به ایران میاییم. من موسبقی ایرانی را خیلی دوست دارم، آلات موسیقی ایرانی، تنطیم اهنگ ها و خواننده های ایرانیی را دوست دارم و بعد از این من هم کار هنرمندان ایرانی را از نزدیک دنبال خواهم کرد.
دفتر (ایران): تهران، کارون شمالی، خیابان جیحون، واحد 5
واتساپ: 9361357002 (98+)
دفتر (ترکیه): استانبول، محله بشیکتاش، خیابان لونت
واتساپ: 5324453470 (90+)