سه شنبه 13 دی 1401
پسرِ ماهسون کرمزیگول مورد هدف گلوله قرار گرفت!
محمود کرمزیگول از ناحیه شانه و کتف و نزدیک قلب مورد اصابت دو گلوله قرار کرفت.

روز گذشته در منطقه امیرگان استانبول، محمود کرمزیگول پسرِ ماهسون کرمزیگول توسط افراد ناشناس در ساعت 03:30 بامداد مورد هدف دو گلوله از ناحیه شانه و کتف قرار گرفت.

 

به گزارش دفتر ماهسون کرمزیگول در ایران، روز گذشته در منطقه امیرگان استانبول، محمود کرمزیگول پسرِ ماهسون کرمزیگول جهت تفریح به مناسبت جشن سال نو به مکانی در بخش اروپایی استانبول رفته بود که در جریان آن ساعت 03:30 بامداد درگیری مسلحانه ای توسط افراد ناشناس در این منطقه رخ داد، و متاسفانه پسرِ ماهسون کرمزیگول که نیمه های شب برای تفریح به آن مکان رفته بود، ناگهان اسلحه کشیده شد و 10 تیر شلیک شد و درحالیکه ترس و نگرانی شدیدی در محل تفریح و درگیری وجود داشت طی این حادثه محمود کرمزیگول به شدت مجروح شد و از ناحیه کتف و شانه مورد هدف دو گلوله قرار گرفت. 

این حادثه درحالی رخ داده است که به مناسبت سال نو 2023 و بعلت سرمای شدید هوا، شهروندان کشور ترکیه مکان های سرپوشیده را برای تفریح و خوش گذرانی انتخاب می کنند. به این ترتیب افراد مشهور در طول جشن های سال نو به مکان های مختلفی به اجرا می پردازند و افراد زیادی به این مکان ها برای تفریح می روند و متاسفانه درگیری مسلحانه در شب سال نو در محلی رخ داد که نام های معروف بسیاری مانند بوراک چلیک، همسر سابق سینان آکچیل، بورچو کراتلی، شیما بادای و کارگردان علی بیلگین برای خوش گذرانی به آنجا رفته بودند، 

ابتدا در محل برگزاری جشن سال نو در ساریر امیرگان، بین دو گروهی که مشغول تفریح ​​بودند، درگیری رخ داد. با پیشرفت این درگیری که حوالی ساعت 3:30 نیمه شب رخ داد، ماموران امنیتی محل تفریح ​​دو گروه را از هم جدا کرده و به بیرون منتقل کردند. در حالی که گروه ها پس از بیرون رفتن به مبارزه ادامه دادند، اسلحه های گروه ها در محل شروع به شلیک کردند. در این حادثه که صدای شلیک گلوله های زیادی شنیده شد، محمود کرمزیگول مجروح شد. ده ها پوکه خالی در محل کشف شد.

بلافاصله پس از شلیک محمود کرمزیگول توسط آمبولانس به بیمارستان منقل شد، لحظاتی بعد ماهسون کرمزیگول در جریان این حادثه قرار گرفت و با ناراحتی و صورت اشک آلود فورا خود را به بیمارستان رساند. 

پس از چند عمل جراحی پزشکان موفق شدند که گلوله ها را از بدن محمود کرمزیگول خارج کنند. به گفته دکتر وی، گلوله ها 3 سانت با قلب فاصله دارند. حال عمومی محمود کرمزیگول خوب است و به نظر میرسد از مرگ حتمی نجات یافته اما خطر به طور کامل برطرف نشده و محمود کرمزیگول در بخش مراقبت های ویژه همچنان تحت مداوا می باشد.

احمد طبیبی مدیر دفتر ماهسون کرمزیگول در ایران طی تماس تلفنی در بامداد روز گذشته با آقای ماهسون کرمزیگول اعلام کرد: حال عمومی محمود کرمزیگول و ماهسون کرمزیگول خوب است و جای هیچ نگرانی نیست. برای هر دو آرزوی سلامتی داریم.